Praca

POSZUKUJEMY

  1. Brygad i firm wykonujących posadzki z żywic i mikrocementu do współpracy.
  2. Posadzkarz --- Szpachlarz--- Malarz --- Pomocnik budowlany
  3. Brygadzista posadzki żywiczne/mikrocement

Posadzkarz --- Szpachlarz--- Malarz --- Pomocnik budowlany

Firma BR Baurent Sp. z o.o., z siedzibą w Granowie k/Poznania poszukuje współpracowników na stanowisko: Szpachlarz/ Malarz, pomocnik budowlany, specjalista ds. posadzek żywicznych i mikrocementu, mechaniczna obróbka betonu.

Podstawowy zakres obowiązków, czyli czego oczekujemy:

Odpowiedzialność za realizację zadań. Utrzymanie wysokiej jakości realizowanych robót. Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa w miejscu pracy i ochrona środowiska. Fachowość w podejściu do pracy. Ciągłe dążenie do rozwoju osobistego i procesu wykonawczego realizowanych zadań.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B, (dodatkowy atut)
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyuczenie do zawodu posadzkarz
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia, stały rozwój i poszerzanie uprawnień
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Młody i energiczny zespół z bogatym doświadczeniem i możliwościami rozwojowymi
  • opiekę medyczną
  • zagwarantowane mieszkanie blisko firmy w dogodnych warunkach

Zarobki:

  • 16,00 - 20,00 zł netto pomocnik
  • 20,00- 25,00 zł netto malarz/szpachlarz, wysokie umiejętności manualne
  • 25,00- 30,00zł netto posadzkarz z doświadczeniem
  • premie uznaniowe
  • Opieka medyczna oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • obowiązkowy miesięczny okres próbny

Osoby chętne do współpracy zapraszamy do kontaktu bezpośrednio telefonicznie

Kontakt: +48 882 008 463 lub kontakt mailowo pod adresem dp@baurent.pl.

Do CV należy dodać poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Brygadzista posadzki żywiczne/mikrocement

Firma BR Baurent Sp. z o.o., z siedzibą w Granowie k/Poznania poszukuje współpracownika na stanowisko: Brygadzista robót posadzkarskich / Żywica, mikrocement, mechaniczna obróbka betonu

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za realizację inwestycji,
  • zarządzanie brygadą,
  • Odpowiedzialność za jakość realizowanych robót,
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa w miejscu pracy i ochrona środowiska
  • znajomość systemów posadzkowych oraz sztuki budowlanej

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Osoba odpowiedzialna, zorganizowana, dokładna i dyspozycyjna,
  • doświadczenie w branży budowlanej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Środki ochrony osobistej,
  • Szkolenia, stały rozwój i poszerzanie uprawnień,
  • zakwaterowanie 2 min od siedziby firmy
  • Zarobki 6 000,00 - 8 000,00 netto. (30,00zł netto/h)

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu bezpośrednio telefonicznie +48 882 008 463 lub mailowo pod adresem dp@baurent.pl.